Radno mjesto

Agent za zaprimanje dolaznih upita na češkom ili slovačkom jeziku ( m/ž )

Za našeg Klijenta tražimo kandidate za radno mjesto:

Agent za zaprimanje dolaznih upita na češkom ili slovačkom jeziku (m/ž)

Glavni zadaci za odabranog kandidata:

Opis posla:

• Zaprimanje dolaznih upita na češkom ili slovačkom jeziku (telefonski, mail, chat)
• Odgovaranje na upite na češkom ili slovačkom jeziku
• Nema prodaje

Od kandidata očekujemo:

Potrebne kvalifikacije:

• OŠ, SSS ili više
• Minimalno B2/C1 znanje češkog ili slovačkog jezika
• Minimalno B1/B2 znanje engleskog jezika (potrebno je za razumijevanje edukacija)
• Spremnost na rad u tri smjene
• Spremnost i zainteresiranost za rad s ljudima

Odabranom kandidatu nudimo:

Nudimo:

• Redovita i sigurna atraktivna primanja
• Osiguranu i plaćenu edukaciju i uvođenje u posao
• Bonuse na redovnu plaću
• Stalni mjesečni dodatak za rad od kuće
• Dugoročan posao

Predaj prijavu
Regija rada:

Zagreb / rad od kuće

Odgovorna osoba

Dežurni regruter

Danas s vama na
Facebook-u

AndjelaRegruter

Danas je na Facebook-u dežurna naša regruterka Andjela. Slobodno joj se obratite ako imate pitanja i odgovorit će Vam u najbržem mogućem roku!

2.800

zaposlenih

1.000+

postupaka zapošljavanja godišnje

3.800

testiranja godišnje

10.000

selekcijskih postupaka godišnje

850

vođenih prekida radnih odnosa godišnje

210

lokacija u regiji i inozemstvu